KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277076

nr 1727 7076

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, skogsväg. Olja på pannå, 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:07:32