KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17035122
nr 1703 5122
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, skogsfåglar. Olja på duk, 46x62 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 maj 2025
kl 20:23:19
22/5 09:57:54
100 kr
26/5 19:14:17