KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156563
nr 1415 6563
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt. Olja på pannå, 31x24cm, yttermått inklusive ram: 41x34cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:23:31
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr