KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018427
nr 1501 8427
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, omkring 1900, sittande flicka. Olja på duk, 98x54 cm, yttermått inklusive ram: 112x69 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:03:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr