KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145205

nr 1414 5205

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 12x10cm, yttermått inklusive ram: 25x24cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:25:44