KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407142
nr 1340 7142
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 50x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:49:02
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr