KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873249

nr 1687 3249

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 47x37 cm, yttermått inklusive ram: 56x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 mars 2025
kl 19:56:55