KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491080
nr 1349 1080
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 31x48cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:45:38
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr