KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177427
nr 1417 7427
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Nutida, kopia, Olja på duk, 47x61cm, yttermått inklusive ram: 66x74cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:38:56
100 kr
150 kr
500 kr