KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746312
nr 1374 6312
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, månskenslandskap, duk. 30x40 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:53:22
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr