KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744056
nr 1474 4056
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på duk, 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 71x91 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:53:44
150 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)