KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824122
nr 1382 4122
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:53:58
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr