KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776358
nr 1477 6358
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kopia. Olja på duk, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:22:21
100 kr
150 kr
200 kr