KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15848369
nr 1584 8369
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 61x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:26:18
100 kr
150 kr