KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797092
nr 1479 7092
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, gata, oramad. Olja på duk, 60x90 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:35:52
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr