KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603248
nr 1360 3248
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fruktstilleben. Olja på duk, 21x26cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:26:35
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr