KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15263033
nr 1526 3033
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Flicka, skördetid. Olja på duk, 60x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x55 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:15:26
6/3 18:10:26