KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477320
nr 1447 7320
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 49x34cm, yttermått inklusive ram: 59x43cm
Kondition: slitage på duk
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:25:22
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)