KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076037

nr 1407 6037

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bali. Olja på duk, 26x21, yttermått inklusive ram: 32x27 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:31:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor