KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757095
nr 1275 7095
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Allegori. Olja på duk, 52x38 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:45:41
800 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr