KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191255
nr 1219 1255
Oidentifierad konstnär. Damporträtt. Osignerad. Olja på duk, 82x55 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:06:02
20/11 20:58:56
150 kr
26/11 16:41:55