KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128618
nr 1312 8618
Oidentifierad konstnär. Damporträtt, 1800-tal. Ej signerad. Motivet: 22x16 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:55:43
350 kr
500 kr