KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188461

nr 1418 8461

Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Ej signerad. 1900-talets andra hälft, Olja på pannå, 21x29, yttermått inklusive ram: 44x52 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:56:12