KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12508309

nr 1250 8309

Oidentifierad konstnär, blommor i vas. Signerad, daterad 1892. Olja på papper, 48x33 cm

Konditionsrapport: skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:25:39

23/4 12:11:01 1      Vinnande bud