KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897236
nr 1489 7236
Oidentifierad konstnär. Ballerinor. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:56:13
100 kr
200 kr