KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746569

nr 1374 6569

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, yngling, ej signerad. Olja på duk, 37x29 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:44:36