KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746569
nr 1374 6569
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, yngling, ej signerad. Olja på duk, 37x29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:44:36
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
6
2.000 kr
7
1.500 kr
6
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
6
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
8
3.600 kr
6
3.000 kr
8
3.200 kr (Budbetjänt)
6