KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343440

nr 1234 3440

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, signerad. Män vid sjö. Olja på duk. 55x77

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:31:12

11/2 20:26:13 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor