KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12537120

nr 1253 7120

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, signerad Faller, fåraherde i landskap. Olja på duk, 35x24

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 maj 2019
kl 18:45:54