KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978384

nr 1397 8384

Oidentifierad konstnär, 1800-tal. Seglande sällskap. Ej signerad. Olja på plåtpannå, ca 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:55:44