KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797352
nr 1479 7352
Oidentifierad konstnär. 1700-tal, porträtt. Ej signerad. Olja på duk, 74x57 cm, yttermått inklusive ram: 83x68 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:42:38
13/7 15:46:44