KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9669191
nr 966 9191
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Porträtt av Cléo De Mérode, 47x38
Kondition: slitage, skador, skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 juni 2015
kl 18:03:32
200 kr
250 kr
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr