KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353151

nr 1235 3151

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Monogramsignerad, "Portrait Gorilla". Olja på duk, 37x32

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:15:46