KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11543740
nr 1154 3740
Oidentifierad Konstnär, 1800-tal, Landskap, olja på pannå, 10,5x16,5
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:08:26
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr