KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967333
nr 1396 7333
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, landskap med hus. Ej signerad. Olja på pannå, 17x26, yttermått inklusive ram: 30x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:46:50
100 kr
150 kr
300 kr