KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909469

nr 1390 9469

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Keruber, ej ram, ej signerad. Olja på pannå, 36x30 cm, oramad

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:21:50