KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534090
nr 1353 4090
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, interiör med Flicka. Ej signerad. Olja på duk, uppfodrad duk, 75x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:07:17
300 kr
450 kr
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr