KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636790
nr 1363 6790
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, figurer vid vattenkvarn. Ej signerad. Olja på duk, 18x26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:25:26
100 kr
150 kr