KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15848068
nr 1584 8068
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Canyon, ej signerad. Olja på duk, 17x21 cm, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:04:42
9/12 22:07:29
500 kr
11/12 17:47:26