KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196316
nr 1319 6316
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Bergssjö. Ej signerad. Olja på duk, 30x39 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:34:50
100 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr