KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14009072
nr 1400 9072
Oddmar Björklund
(1907-1997), Sverige
Oljemålning, Svanar. Signerad. Olja på duk, 37x45, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Kondition: slitage
Oddmar Björklund, svensk bildkonstnär född 1907 i Stockholm, död 1997.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:23:48
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
Oddmar Björklund
Läs mer om Oddmar Björklund