KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14117456

nr 1411 7456

Nyoman Daging

(f. 1940), Indonesien

Oljemålning, Signerad Ubud, Bali. Olja på duk, 63x89 cm, yttermått inklusive ram: 83x110 cm

Nyoman Daging, Indonesisk konstnär född på Bali 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 18:40:14

Nyoman Daging

Läs mer om Nyoman Daging