KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14544415
nr 1454 4415
Nutida konstnär. "Strandvägen". Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:52:15
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)