KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609445
*
nr 1460 9445
Oljemålning
Nutida konstnär. Stadsmotiv. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2022
kl 20:01:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/4 21:53:33
1
1.000 kr
7/4 22:03:48
2
1.500 kr
11/4 16:03:32
1
2.000 kr
11/4 19:54:51
3
2.000 kr
11/4 19:54:51
1
2.000 kr (Budbetjänt)
11/4 19:55:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:55
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1460 9445
Oljemålning
Nutida konstnär. Stadsmotiv. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/4 21:53:33 | 1 | 1.000 kr |
7/4 22:03:48 | 2 | 1.500 kr |
11/4 16:03:32 | 1 | 2.000 kr |
11/4 19:54:51 | 3 | 2.000 kr |
11/4 19:54:51 | 1 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
11/4 19:55:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15 -
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52 -
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:55 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55