ART / Oil paintings / Oil painting 14556268
nr 1455 6268
OIL PAINTING
Signerad Linnea Larsson, sailing-boats. Oil on canvas, 50x50cm, unframed,
Nutida konstnär. Segelbåtar. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
2000
SEK 1000
Monday Mars 21 2022
at 20:04:45
21/3 19:04:48