KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072054

nr 1407 2054

Ninni Svensson, Stilleben, monogramsignerad, daterad 1976 a tergo. Olja på duk, 80x60 cm, oramad

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:30:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor