KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072193
nr 1407 2193
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 88x115cm, yttermått inklusive ram: 103x130cm
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:54:15
5/7 19:34:57
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir