KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601064

nr 1260 1064

Nicolas Kuligowski

(f. 1967), Frankrike

Oljemålning, Skor, signerad a tergo 2007. Olja på duk, 162x98 cm

Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.

Utrop:

7.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 10 juni 2019
kl 19:59:44

10/6 19:50:25 1      Vinnande bud

Nicolas Kuligowski

Läs mer om Nicolas Kuligowski