KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073513
nr 1307 3513
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Båt vid strand. Signerad. Olja på pannå, 65x54 cm
Kondition: skadad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 17 februari 2020
kl 21:00:05
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr