ART / Oil paintings / Oil painting 14145079
nr 1414 5079
OIL PAINTING
Nicolaes Berchem, hans efterföljare. Pastoral figurscen, around year 1800. Oil on canvas, ca 38, 5x43 cm, uppfodrad duk,
Nicolaes Berchem, hans efterföljare. Pastoral figurscen, Omkring 1800. Ej Signerad. Olja på duk, 38,5x43 cm, uppfodrad duk, yttermått inklusive ram: 50x54cm
3000
SEK 2800
Monday August 23 2021
at 18:53:38
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr