KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076127

nr 1407 6127

Natalie Bazhenova, "Minne". Signerad. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 65x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:50:02

5/7 19:35:51 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor